cover

Listen or download "Cumhurbaşkanı Erdoğan Dan Hemşehr" music song for free. Please buy "Cumhurbaşkanı Erdoğan Dan Hemşehr" album music original if you like the song you choose from the list. If one of the songs on the list are the copyright belongs to you, please Contact Us to send DMCA removal request, we will process at least 72 hours after we received your request.

Download Full Album songs "Cumhurbaşkanı Erdoğan Dan Hemşehr" FAST DOWNLOAD

.

Title : Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan hemşehrilerine sitem
Description : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, babaocağı Rize'ye geldi. Erdoğan ilk kez Rize'de hemşehrilerine serzenişte bulundu. Güneysu ile Rize'nin Türkiye 1.'liğini alamadığından sitemde bulunan Erdoğan, 2019’da çok daha farklı bir netice beklediğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2-3 günlük bir tatil için geldiği memleketi Rize’nin Güneysu ilçesinde yaptığı ilk konuşmada hemşehrilerine sitemde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'dan helikopterle Rize'nin Güneysu ilçesine geldi. Güneysu'da hemşehrilerine yönelik kısa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize ve Güneysu'nun 16 Nisan referandumunda Türkiye 1.'si olamayışından hemşehrilerine sitemde bulundu.

Erdoğan, referandum sonuçlarında Güneysu’nun ve Rize’nin Türkiye’de ilk sırada yer almamasını eleştirerek “2019’da çok daha farklı bir netice bekliyoruz: Bunu da açık söylüyorum Güneysu niye bir numara olmadı, Rize niye bir olmadı ? Türkiye genelinde” dedi.
Erdoğan, hafta içi Ankara'ya dönecek

Malatya programının ardından havayolu ile geldiği Trabzon’dan helikopterle beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Rize’ye geçen Erdoğan, Güneysu ilçe merkezinde kendisini bekleyen hemşehrilerini selamladı. Güneysu merkezde çok sayıda kişinin karşıladığı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı kısa konuşmada, çay mevsiminin bereketli olması temennisinde bulunarak “Bugün Malatya’daydık çok muhteşem bir açılış gerçekleştirdik. Ondan önce İstanbul’da güzel bir toplantımız oldu. Şimdi de ana baba ocağına gelelim, burada şöyle 2-3 gün Rize ve Trabzon. Herhalde Rize ve Trabzon’da dinlenme fırsatı verirsiniz. Buraya kadar gelmişken Rize Havalimanı çalışmalarını yerinde inşallah gidip kontrol edeceğiz. Trabzon’daki çalışmaları yine ilgili bakan arkadaşlarım ile yerinde beraber gidip kontrol edeceğiz. Ondan sonra da inşallah hafta içi mesaiye Ankara’ya tekrar döneceğiz” dedi.

“Bu duygular içinde sizlerle el ele omuz omuza vermek suretiyle 2019’da çok daha farklı bir netice bekliyoruz” diyerek referandum sonuçlarında Rize ve Güneysu’nun 1. Sırada olmamasını eleştirerek “Bunu da açık söylüyorum. Güneysu niye bir numara olmadı. Rize niye bir olmadı, Türkiye genelinde. Bunu istemek herhalde Cumhurbaşkanı olarak hakkımızdır diye düşünüyorum. İnşallah daha çok çalışacağız ve bir numara olacağız. Hepinize hayırlı geceler diliyorum, hepinizi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, bir kişinin "Başkanım Rizespor'a da bir el at" sözleri üzerine yöre şivesi ile "Karışturma orayi" dedi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Erdoğan, ardından Merkez Mahallesi'ndeki evine geçti.
Download as MP3 | Download as MP4